WALCZ PRZECIWKO WIRUSOM I BAKTERIOM Z BAC - STOP!

Antybakteryjny i antywirusowy spray do czyszczenia i dezynfekcji tworzący dezynfekującą nano powłokę odpychającą bakterie i wirusy

o produkcie

Co to jest Bac - Stop?

Bac – Stop to antybakteryjny i antywirusowy spray o długotrwałym działaniu. Zastosowana w sprayu opatentowana i unikalna formuła Bacoban® tworzy na spryskanej powierzchni nano powłokę, która utrzymuje się na niej nawet do 10 dni!

Skutecznie działa przeciwko: bakteriom, grzybom, wirusom (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, infekcje grypy, w tym H5N1 i H1N1, rotawirusy, koronawirusy i adenowirusy).

o produkcie
oprodukcie
sposobuzycia

Sposób użycia

Spray Bac-Stop jest niezwykle prosty w użyciu. Równomiernie rozprowadź go szmatką na powierzchni, którą chcesz zdezynfekować i pozostaw do wyschnięcia.

Nie spłukuj! Bac-Stop pozostawia na dezynfekowanej powierzchni ultra-cienką powłokę z nieprzerwanym efektem dezynfekcji. Płyn wnika w mikropory i szczeliny, które znajdują się na wszystkich powierzchniach skutecznie zabijając wszelkie wirusy, bakterie i grzyby. Dzięki temu efekt antybakteryjny jest trwa tak długo!

sposobuzycia

Skuteczna ochrona bez alkoholu!

Bac-Stop wyróżnia się na tle konkurencji. W jego składzie nie znajdziesz alkoholu, co nie oznacza, że jest mniej skuteczny od dostępnych na rynku płynów.
Podstawą sprayu Bac-Stop jest chlorek benzalkoniowy, który ma działanie antyseptyczne, bakteriobójcze i odkażające. Jest stosowany m.in. w lekach na gardło. Dzięki zastosowaniu innych środków niż alkohol Bac-Stop jest przede wszystkim łagodny dla skóry.
Dzięki zastosowanej nano technologii na spryskanej powierzchni działa nieprzerywanie do 10 dni. W związku z czym Bac-Stop jest również wydajny, gdyż nie trzeba go stosować tak często jak zwykłych płynów na bazie alkoholu.

zastosowania

Zastosowania Bac-Stop

Antybakteryjny i antywirusowy spray Bac-Stop ma szerokie zastosowanie w prawie każdej dziedzinie życia. Sprawdzi się zarówno w gospodarstwie domowym, biurze jak i w środowiskach przemysłowych, ośrodkach zdrowia.

Bac-Stop idealnie sprawdzi się m.in. w:
Ośrodkach opieki medycznej: szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich, laboratoriach, karetkach pogotowia, w pracy służb ratowniczych
Miejscach publicznych: urzędach, sklepach, szkołach, przedszkolach, biurach
Miejscach odpoczynku saunach, spa, basenach kąpielowych, aquaparkach
W komunikacji publicznej: autobusach, pociągach, pksach, samolotach
Miejscach pracy: biurach, fabrykach, liniach produkcyjnych
Gospodarstwie domowym: mieszkania, domy, kuchnie, blaty, podłogi

oraz w wielu, wielu innych miejscach

zastosowania

Wypróbuj także Nano-Blitz!

Nano – Blitz to spray impregnujący, który chroni buty oraz odzież przed kurzem, brudem, wodą, olejem i tłuszczem. Na spryskanej powierzchni tworzy niewidzialną powłokę z nano – cząsteczkami. Dzięki temu woda spływa po spryskanej powierzchni jak po kaczce! 🙂

Dołącz do listy oczekujących We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.